No kā atkarīgs labs izskats, garastāvoklis un pašsajūta?

Kļūdaini domājam, ka izskatu maina tikai sports: pēc treniņa varam izēst zupas šķīvi un viss būs čikiniekā. Tā nav! Ir jādomā, ko ēd.

Saruna ar pilsoniski aktīvo ģimenes lietu juristi Ievu Branti (37) notiek deviņos no rīta. Uz tikšanos viņa ierodas ar velosipēdu, tērpusies pieguļošā koši rozā sporta tērpā. Ieva izskatās tiešām lieliski – par tādu augumu priecātos katra divdesmitgadniece.

Šorīt izņēmuma kārtā viņa bauda kafiju ar auzu pārslu pienu (ikdienā Ieva dzer tikai ūdeni), un, tā kā atrodamies vietā, kur pasniedz brīnumgardas kūkas, nojaušu – kompānijā Ieva ļautos kārdinājumam.

Ja grēkoju, tad daru to no rītiem, jo pēcpusdienā man ir vairāki treniņi un tā ir lieka smaguma sajūta. Ja jāmet kūleņi un jāpaceļ savs svars, ir starpība – celt 60 vai 58 kilogramus. 

Apguvusi Pole Dance jeb deju ap pilonu – tautas valodā – ap stieni, Ieva piepildīja bērnības sapni un nopietni gatavojās starptautiskam gaisa akrobātikas festivālam Zero Gravity (International Aerial Art Festival), kas 2. jūnijā notika Igaunijā.

Pilnu interviju lasiet portālā jauns.lv.